Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
akad. mal. Milan Pagáč Rozvrh
Riaditeľ
 
 
Ing. Alžbeta Balogová Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr.art. Roman Hrčka, . ArtD Rozvrh
Zástupca
 
 
Mgr.art. Andrea Andreuttiová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Slavomír Bachorík Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Eva Benková Rozvrh
Učiteľka
 
 
akad. mal. Anna Bohatová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Judita Csáderová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Peter Čintalan Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Mária Čorejová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Ildikó Dobešová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Ľudmila Doležalová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.Pd
Triedna učiteľka: II.T
Triedna učiteľka: II.V
Triedna učiteľka: IV.Pd
Triedna učiteľka: IV.T
Triedna učiteľka: IV.V
 
 
PaedDr. Ján Dragúň Rozvrh
Triedny učiteľ: I.D
Triedny učiteľ: I.K
Triedny učiteľ: I.Ks
Triedny učiteľ: I.Rš
 
 
Mgr.art. Barbora Drozdová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Mária Drozdová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Pavol Dubina Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Lucia Ďuráková - Hronská Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Pavol Gažo Ga Rozvrh
Triedny učiteľ: II.D
Triedny učiteľ: II.K
Triedny učiteľ: II.Ks
Triedny učiteľ: II.Rš
 
 
Mgr.art. Gabriela Godová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Richard Guzman Rozvrh
Učiteľ
 
 
MgA. Milan Hanko Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Martin Hartiník Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Jana Hrčková Hr Rozvrh
Učiteľka
 
 
akad. mal. Jozef Hrvoľ Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Eva Chovancová Cho Rozvrh
Triedna učiteľka: III.D
Triedna učiteľka: III.Pd
Triedna učiteľka: III.V
 
 
Mgr. Martin Jakubčo Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Jana Jasaňová Rozvrh
Učiteľka
 
 
PhDr. Magdaléna Jentnerová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.F
Triedna učiteľka: IV.G
Triedna učiteľka: IV.Gd
 
 
MgA. Jakub Kachút Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing.Mgr. Eva Klepáčová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Veronika Kočišová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Slavka Kosnáčová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.Pd
Triedna učiteľka: I.T
Triedna učiteľka: I.V
 
 
Mgr.art. Nora Kotásková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Lenka Kováčová Šeniglová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Jana Kuzmová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Lucia Lizáková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Ivan Luknár, . ArtD Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Dávid Marcin Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Jana Martínková Rozvrh
Triedna učiteľka: I.F
Triedna učiteľka: I.Gd1
Triedna učiteľka: I.Gd2
 
 
akad. mal. Iveta Miháliková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Edita Michalíková Mi Rozvrh
Triedna učiteľka: III.G
Triedna učiteľka: III.Rš
Triedna učiteľka: III.T
Triedna učiteľka: IV.D
Triedna učiteľka: IV.K
Triedna učiteľka: IV.Ks
Triedna učiteľka: IV.Rš
 
 
akad. soch. Viktor Oravec Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Veronika Ort-Mertlová Cab Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Štefan Oslej Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Simona Rášiová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.F
Triedna učiteľka: II.Gd1
Triedna učiteľka: II.Gd2
 
 
Mgr.art. Miroslava Rudášová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr.art. Nóra Ružičková, . ArtD Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Alexandra Saganová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.F.
Triedna učiteľka: III.K
Triedna učiteľka: III.Ks
 
 
Mgr.art. Ľubica Sitáková Rozvrh
Učiteľka
 
 
akad. mal. Michal Staudt Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Ján Ševčík Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Pavla Šoltisová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jana Tenczer Juránková Rozvrh
Triedna učiteľka: III.Gd1
Triedna učiteľka: III.Gd2
 
 
Mgr.art. Andrej Vágner Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr.art. Jaroslav Žiak Rozvrh
Učiteľ

© aScAgenda 2022.0.1344 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 17.05.2022

Novinky

Kontakt

  • Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru, Dúbravská cesta 11, Bratislava
    Dúbravská 11, Bratislava 845 32
  • +421 2/59306220

Fotogaléria